Kişisel Bilgilerin Gizliliği


Gizlilik Politikası


OrganikYaz.com’un gizlilik politikası aşağıda belirtilmiştir, Organikyaz.com’u ziyaret ederek aşağıdaki şartları ve kuralları uygulamayı kabul etmiş sayılmaktasınız. 


Organikyaz.com 128 bit SSL şifreleme sistemi ile korunmaktadır. Sitemize kaydetmiş olduğunuz kişisel bilgilerinizin güvenliği her şeyden daha önemlidir. Organikyaz.com’dan alışveriş yaparken kullandığınız kişisel bilgileriniz (telefon numaraları, e-posta adresi, fatura/teslimat adresleri,  vs.) başka kurum ve kuruluşlarla paylaşılmayacaktır. Sadece sipariş esnasında, kolay ve hızlı giriş yapmanızı sağlayacak olan bilgiler saklanmaktadır.


Üyelik esnasında bizimle paylaştığınız cep telefonu ve e-posta adresleriniz, sadece vermiş olduğunuz siparişlerinizle ilgili bilgilerin size hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşmasını sağlamak için kullanılacaktır.


Sisteme girdiğiniz tüm bilgilere, Organikyaz.com haricinde sadece siz ulaşabilir ve bunları sadece siz değiştirebilirsiniz. Bir başka üyenin sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.


Tüm online kredi kartı işlemleri ve onayları tarafımızdan bağımsız olarak ilgili Banka ve benzeri Kart Kuruluşlarınca online olarak aranızda gerçekleştirilmektedir, OrganikYaz PCI standartlarına her daim uyum sağlayarak gereken tüm güvenli ödeme standartlarını sağlamaktadır. 


OrganikYaz.com’dan sadece Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisine gönderim yapılmaktadır. 


Sipariş ön bilgilendirme formu ve mesafeli satış sözleşmesi OrganikYaz.com’dan yapılacak her alışveriş sırasında görülebilecek ve geçerli olacaktır.


Organikyaz belirli dönemlerde müşteri izinleri alınmış ve segmente edilmiş hedef kitlelerine e-posta ve diğer yöntemler ile pazarlama ve bilgi mesajları gönderebilir. Bu mesajları almak istemiyorsanız Hesabım içerisindeki Bülten Aboneliği bölümünden e-posta listesinden çıkabilirsiniz. 


Gizlilik politikamız ile ilgili her türlü soru ve öneriniz için sitemizdeki iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz. 


Ünvan: Organikyaz.com (Mesudiye Köy Ürünleri)

Adres: İskele mh. Atatürk cd. No:50-C DATÇA/MUĞLA

Telefon: 0 533 280 18 52

E-Posta: bilgi@organikyaz.com